Drukuj

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

24.10.2021r.

 1. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe naszych świątyń. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na ten cel w Czarnkowie: 6750 zł.; w Romanowie: 894 zł.
  O. Maksym dziękuje również za ofiary na działalność na Ukrainie.
 2. W październiku zapraszamy na różaniec dla dorosłych i młodzieży codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Dzieci zapraszamy
  w środy i piątki na godz. 17.00.
 3. Dziś Światowa Niedziela Misyjna. Jest to także rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Przed kościołem zbieramy ofiary na rzecz misji. Koło Misyjne prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z Togo, starych i popsutych telefonów komórkowych, smartfonów oraz monet - bilonu z całego świata, starych monet oraz polskich groszy. Można te rzeczy przynosić do zakrystii
  i biura parafialnego do końca przyszłego tygodnia. Więcej szczegółów
  na plakatach.
 4. Grupy duszpasterskie:
 1. Wymienianki jednorazowe można składać do skarbony, w zakrystii
  lub biurze parafialnym (kartki na stoliku prasowym). Wymienianki roczne przyjmujemy w biurze parafialnym.
 2. Za tydzień w niedzielę, będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nasi klerycy będą zbierać ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
 3. Zapraszamy dzieci i rodziców na VI Korowód Wszystkich Świętych, który rozpocznie się w niedzielę, 31 października Mszą św. o godz. 18.00 (będzie to już Msza św. z Uroczystości Wszystkich Świętych). Po niej przejdziemy do MCK na Bal Wszystkich Świętych. W tym roku naszymi patronami są:
  św. Józef, bł. Kardynał Stefan Wyszyński oraz bł. Matka Elżbieta Róża Czacka. Dzieci proszone są o przebranie się za jednego z patronów lub świętych.
 4. Bierzmowanie dla klas I ponadpodstawowych jest planowane na 1 XII o godz. 17.00. Spotkanie dla kandydatów będzie 3 XI o godz. 17.00.
 5. Na stoliku prasowym wystawione są foldery Ruchu Kultury Chrześcijańskiej Odrodzenie. Chętnych zapraszamy do włączenia się do tej wspólnoty.
 6. Informujemy, że transmisja na YouTube nie działa z powodów technicznych.
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Marię Hęćkę z ul. Piaskowej. Msza pogrzebowa śp. Rozalii Boczek będzie w poniedziałek o 14.00. Dobry Jezu…
Odsłony: 340588